Як зареєструватися в контакті

Як зареєструватися в контактіВітаю Вас! Сьогодні я продовжу тему соціальних мереж і на прикладі докладно розберу про те, як виконується реєстрація вконтакті і як усунути всі виниклі помилки при вході.

Реєстрація дуже проста, але все таки у багатьох виникає проблема. Буквально місяців шість тому, реєстрація в контакті була дуже проста, для неї потрібно було вказати ім’я, прізвище, поштова адреса і всі сторінка в соціальній мережі готова. Але на сьогоднішній день соціальна мережа стала не такою доступною, а саме система стала боротися з шахраями і ботами, які клепають сторінки тільки заради спаму. І з цієї причини адміністрація контакту прийняла заходи боротьби, заборонивши вільну реєстрацію та відкривши реєстрацію на запрошення! І тепер давайте розглянемо, як отримати безкоштовну сторінку в соціальній мережі

Реєстрація вконтакте (vkontakte.ru)

Вконтакте – це сама величезна соціальна мережа, створена в Росії. Отримати сторінку можна абсолютно безкоштовно, не потрібно платити гроші за реєстрацію (Як пам’ятаю було в однокласниках, я там так і не зареєструвався, пошкодував кілька десятків рублів), все що потрібно – це попросити друга запросити вас, або пройти швидку безкоштовну реєстрацію . Якщо ви виробляли реєстрацію Твіттері, то вам буде більш менш зрозуміло. І так приступимо:

1) Перейдіть на сайт vk.com і ви побачите форму

Як зареєструватися в контакті

Заповнюйте ім’я та прізвище і тисніть <Зареєструватися>. Ви автоматично перенесеться до заповнення трьох кроків інформації про вас, місце навчання, роботи і так далі.

У першому кроці вам потрібно заповнити Країна народження, місто там, де ви вчилися, номер школи, рік випуску і клас.

Як зареєструватися в контакті2

2) Наступний <крок 2> полягає у виборі місця вашої вищої освіти.

3) І остаточний <третій крок реєстрації> потрібен для підтвердження реєстрації вконтакті по стільниковому телефону.

Як зареєструватися в контакті3Код з логіном прийде вам по СМС, який ви повинні ввести на головній сторінці контакту і увійти на головну сторінку соціальної мережі. Пам’ятайте! Так як у вас з’явилася власна сторінка в контакті, то ви повинні знати, що існує величезна кількість способів злому аккаунта, які знають зловмисники. Про те як запобігти злому своєї сторінки в контакті читайте в статті 4 способа захистити себе Вконтакті.

На всю реєстрацію вконтакте без запрошення у вас піде не більше трьох хвилин. А для повної безпеки вашої сторінки. Ви в першу чергу повинні захистити свій власний персональний комп’ютер від вірусів і для цього вам потрібно буде поставити будь-який хороший антивірус або фаєрвол.

  1. Ще немає коментарів.

  1. Ще немає трекбеків.